Велосипедна компанія АРДІС

Компанія ARDIS є найбільшим виробником та постачальником сучасних високотехнологічних велосипедів, комплектуючих та велосипедних аксесуарів в Україні. Наша компанія була заснована у 1999 році. Усі велосипеди ARDIS збираються на сучасній конвеєрній лінії у Києві.

Серед наших партнерів є такі всесвітньо відомі компанії, як SHIMANO, SUNTOUR, ALEXRIMS, ARTEK, BENGAL, PROWHEEL, QUANDO HUBS, STANDWELL, KMC CHAIN, ZOOM, CHENG SHIN TIRE, GRAND STAR, VELO, NECO та багато інших виробників велосипедних комплектуючих. Збірка коліс здійснюється на обладнанні голландської компанії HOLLAND MECHANICS, яка є експертом з виготовлення обладнання для виробництва велосипедів. Кожне колесо проходить комп’ютерне балансування для усунення горизонтального та вертикального биття, це означає, що колесо стає ідеально рівним.

Наша компанія збирає широкий спектр велосипедів, що дає нам більше можливостей та способів задоволення потреб та уподобань наших клієнтів.

Ми постійно працюємо, щоб покращити якість і дизайн продукції. Наші висококваліфіковані фахівці виконують усі процеси, починаючи від розробки креслень до випуску готового продукту.

У виробництві велосипедів ARDIS ми використовуємо такі сучасні технології, як:

·        гідроформування;

·        напівінтегрована рульова колонка;

·        конічна рульова труба;

·        планетарна втулка колеса;

·        гідравлічна вилка з системою гідроблокування;

·        гідравлічна система гальмування.

Усі ці та багато інших сучасних технологій дають можливість ARDIS йти у ногу із часом та виробляти велосипеди виключно високої якості. Також, завдяки широкому асортименту нашої продукції, ми можемо задовольнити потреби велосипедистів будь-якого віку.