CST tires(Тайвань). вело, мото шини та камери.

CST tires(Тайвань). вело, мото шини та камери.

Компанія Cheng Shin Rubber Ind. Co., Ltd. (Cheng Shin Tire, CST) була заснована в Тайвані більше чотирьох десятиліть тому, в 1967 році. З самого заснування головною метою команди CST було виробництво тільки високоякісних покришок і камер. Компанія випускає покришки і камери під брендами CST, MAXXIS.

Так як велосипеди були основним видом транспорту в Азії в 60-х роках, CST розпочала свою діяльність з виробництва шин для велосипедів. І врешті-решт компанія стає найбільшим виробником велосипедних шин в світі, і це залишається таким і по сьогоднішній день. Стабільно розвивається розширила свою діяльність за межі Азії, паралельно розширюючи асортимент шин для всіх класів велосипедів, мотоциклів, ATV, легкових автомобілів, малотоннажних вантажівок, вантажівок і автобусів, картингу, причепів, сільськогосподарської техніки. На сьогодні шини і камери CST продаються більш ніж в 150 країнах.        

У 1989 році був заснований завод в м Сямень (Китай), з площею понад 300 тис. Квадратних метрів, який спеціалізується на виробництві шин і камер для велосипедів, мотоциклів, ATV, автомобілів, вантажівок, навантажувачів, а також сільськогосподарських та промислових транспортних засобів . На сьогоднішній день в компанії працює більше 23 000 чоловік. 


Команда CST виробляє свою продукцію на сучасному високотехнологічному обладнанні, використовуючи передові технології та інновації. Завдяки цьому покришки і камери марки CST славляться високою якістю.
CST було атестовано DOT (Міністерство транспорту США) в 1992 році і отримала сертифікати якості ISO9002 в 1994 році, E-Mark в 1996 році, TS16949 в 2006 році.


Велосипедний завод "Ардіс" є офіційним представником Cheng Shin Rubber Ind. Co., Ltd. (Cheng Shin Tire, CST) в Україні. Ми будемо раді надати Вам консультацію і здійснити підбір шин і камер!